Sepet Vinç Kiralama

Sepet Vinç Kiralamaİstanbul’un her ilçesine haftanın her günü 24 saat, en ekonomik ve en hızlı sepet vinç kiralama hizmetini sağlamaktayız. İnşaat ve reklam sektörlerinin vazgeçilmez ortağı sepetli vinçlerin kiralamalarını yapmaktayız.

İhtiyaca göre farklı tonlardaki ağırlıkları kaldırabilme kapasitelerine sahip olan sepetli vinç kiralama seçenekleri, günün her saati sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’da Sepetli Vinç Kiralama Yaptığımız Başlıca Alanlar:

İNŞAAT FİRMALARI, BELEDİYELER, KAMU ALANLARI, FABRİKALAR, LOJİSTİK, REKLAM FİRMALARI, SİTE YÖNETİMLERİ VE APARTMANLAR

İstanbul’da hangi ilçelere kiralama hizmeti veriyoruz ?

Beylikdüzü, Esenyurt, Giyimkent – Tekstilkent, Zeytinburnu, Aksaray, Fatih, Güngören, Merter, Bağcılar, Eminönü, Avcılar, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Topkapı, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Eyüp, Etiler, Beşiktaş, Şişli, Okmeydanı , Sarıyer İlçeleri başta olmak üzere İstanbul un birçok bölge ve mahallesine vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Vinç Kiralama Fiyatları

İstanbul’un tüm bölgelerine profesyonel ekip arkadaşlarımızla saatlik, günlük, aylık ve yıllık zaman dilimleri ile  sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bu bağlamda kiralık vinç fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Eğer İstanbul’un ilçelerinde hizmet almak isterseniz bizleri 7/24 arayabilir, ihtiyaçlarınıza en uygun vinç kiralamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sepetli vinç kiralamalarında fiyatlandırmayı etkileyecek unsurlardan biri de, şüphesiz ki zaman dilimidir. Eğer 1 saat üzeri kiralama yapmak istiyorsanız Sepet Vinç Kirala firmamızdan size özel oluşturacağımız fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Firmamızı 0532 387 91 05  numaralı telefonlarımızdan arayarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz veya online fiyat teklifi al formumuzu kullanarak teklif isteğinde bulunabilirsiniz.